Szeretettel várunk mindenkit 2026. június 1-jén, Gyermeknap alkalmából a szovátai Szent József Gyermekotthon udvarán (Sómező utca 22. szám) egy örömteli, családias rendezvényre!
A rendezvényből származó adományokat az induló Élmény Bánya támogatására ajánljuk fel.
Program:
10:00 – Kapunyitás
11:00 – Szentmise
A szentmisét Böjte Csaba testvér szolgáltatja a Csíksomlyóról érkező Gyermek Jézus szobor társaságában.
A mise alatt Vera nővér 40 tagú kórusa teszi még meghittebbé az ünnepet.
💬 A szentmise után rövid köszöntő következik, ahol hálás szívvel megköszönjük mindazok segítségét, akik hozzájárultak ahhoz, hogy ez a nap valóban varázslatos lehessen.
12:30 – Tűzoltóautó-bemutató
Szász Mózes tűzoltó vezetésével a gyerekek közelebbről is megismerhetik a tűzoltóautót, bele is ülhetnek, játékos programokkal és egy különleges MEGLEPETÉSSEL készülünk!
A Málnássy
Közben készül a finom gulyás is:
• a hús alapanyagát a Dósa cég ajánlotta fel
• a zöldségeket a szovátai Aprozar biztosítja
• a kenyeret pedig a Sándor Pékség ajándékozza
Isten fizesse meg jóságukat!
+ 2 üst gulyást a Málnássy László gombászegyesület ajánlotta fel
A hangosítást DJ Élet biztosítja, aki a mise, a kórus és a gyerekdalok zenei hátteréről gondoskodik.
14:00 – Ebéd
Ami a gyerekeket várja:
légvár
trambulin
foci
arcfestés
aszfaltrajz
tűzoltóautó
pónilovas szekereztetés
Tombola is lesz, és még további meglepetésekkel készülünk, így a program folyamatosan bővül!
Szeretettel várunk kicsiket és nagyokat egy felejthetetlen közös ünneplésre!