Örökkévalóságra van szükség

nov5.jpgÖrökkévalóságra van szükség ahhoz, hogy mélyebben behatoljunk Isten csuda szép világába, intenzívebben átéljük, mind árnyaltabban megértsük a titkokat.
Az örökkévalóság folyamatos kiteljesedés, kibontakozás, növekedés. A mennyország nem egy üldögélés, mert Isten bölcsessége, szeretete, jósága, teremtő ereje végtelen. Végtelen idő sem elég ahhoz, hogy ezt a végtelent bejárjuk. Elképzelhetetlenül izgalmas lesz Isten társává válni mindebben.

Hírlevél



HTML formátum?

Joomla Extensions powered by Joobi

Böjte Csaba ofm gondolata

„A szerzetes számára nem a valamitől való szabadság a lényeges, hanem a valamire való szabaddá válás. Nem a valamiről való lemondás a lényeg, hanem az, hogy ezáltal a teljességet, az élő Istent szolgálhatom, és Ő szeretetben birtokolhat engem.” (Böjte Csaba: Út a Végtelenbe)

Magnificat donate

Szeretettel köszönöm a gyermekeink nevében az adományt! Csaba t.

Amount: 

Ma 2025. május 30. péntek, Janka és Zsanett napja van. Holnap Angéla és Petronella napja lesz.

Szentferencalapitvany.org

Keresés

Belépés

Ablak a végtelenre

Keresztes Szent János mondta

Keresztes Szent János mondta: Ha egy csutakot, egy darab fát az ingoványból kiveszünk, majd tűzre teszünk, annak előbb ki kell sírnia, fortyognia magából a mocsarat, s csak azután kaphat lángra.
Bővebben...

Ablak a végtelenre Android-on

Android okostelefonon és tableten is elérhető az Ablak a végtelenre című könyv napi kis adagokban.
Az app letölthető a Google Play-ből.

Facebook

Twitter

Facebook

Google Plus

YouTube